Науково-практична конференція «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції»

 

11 жовтня в Українському домі відбудеться II науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню тромбозу, "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції.

Тромбоз і його найчастіші наслідки - ІНСУЛЬТ та ІНФАРКТ є одними з провідних причин смертності пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.
Тому більш ніж 1000 організацій у 85 країнах світу беруть участь у Всесвітньому дні боротьби з тромбозом, піднімаючи цю проблему шляхом проведення спеціальних заходів, освітніх форумів, широкого розповсюдження в ЗМІ та соціальних мережах. Серед них, вже другий рік поспіль, Україна долучається до Всесвітнього руху WORLD THROMBOSIS DAY.
Ця подія стала доброю та важливою традицією і 11 жовтня 2018 року в Києві знову будуть проведені заходи, присвячені боротьбі з тромбозом та його наслідками.

За підтримки Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації, НМАПО імені П.Л. Шупика буде проведено науково-практичну конференцію, спрямовану на підвищення рівня обізнаності спеціалістів у боротьбі з тромбозами.

До участі запрошуються: Хірурги, Акушери–гінекологи, Анестезіологи, Кардіологи, Неврологи, Сімейні лікарі.

Більш детальна інформація за посиланням wtd-ukraine.org

Графік роботи:

11 жовтня