Науково-практична конференція «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції»

 

11 жовтня 2018 в Українському домі відбулася II науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню тромбозу "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції.

Тромбоз і його найчастіші наслідки - ІНСУЛЬТ та ІНФАРКТ є одними з провідних причин смертності пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Тому більш ніж 1000 організацій у 85 країнах світу беруть участь у Всесвітньому дні боротьби з тромбозом, піднімаючи цю проблему шляхом проведення спеціальних заходів, освітніх форумів, широкого розповсюдження в ЗМІ та соціальних мережах. Серед них, вже другий рік поспіль, Україна долучається до Всесвітнього руху WORLD THROMBOSIS DAY. Ця подія стала доброю та важливою традицією.
За підтримки Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації,
НМАПО імені П.Л. Шупика проведено науково-практичну конференцію, спрямовану на підвищення рівня обізнаності спеціалістів у боротьбі з тромбозами. Участь у конференції прийняли практикуючі хірурги, акушери–гінекологи, анестезіологи, кардіологи, неврологи, сімейні лікарі та представники фармацевтичних фірм та виробників.

Графік роботи:

11 жовтня