Науково-практична конференція «Актуальні питання астми та алергії для практикуючих лікарів»

 

16 листопада 2017 р. в Українському домі відбувалась щорічна Науково-практична конференція «Актуальні питання астми та алергії для практикуючих лікарів». Організаторами заходу були: ДОЗ Київської МДА, Київська мiська клiнiчна лiкарня № 8, Асоціація алергологів України, Українське товариство імунологів, алергологів, імунореабілітологів.

Головними спікерами заходу були Пілецький А.М., д.мед. проф., Романюк Л.І., д.мед.н., проф., Кайдашев І.П., д.мед.н., проф., Курченко А.І., д.мед.н., проф., Літус В.І., д.мед.н., проф., Дитятковська Є.М., д.мед.н., проф. Кайдашев І.П. З питань сучасних підходів до алергенспецифічної імунотерапії, що базуються на доказовій медицині виступив Курченко А.І., по проблемі контакних алергічних дерматитів: патогенезу і особливостях діагностики - Романюк Л.І., Пілецький А.М.

Про нові тенденції в розвитку алергології та про сучасні підходи до лікування алергічних захворювань доповідала Дитятковка Є.М. Про парадокси в лікуванні астми та нові підходи з доповіддю виступила Юдіна Л.В.

Піднімалися питання про перегляд міжнародних рекомендацій 2017 року з діагностики та лікування пацієнтів з ХОЗЛ, адаптації до медичної реформи в Україні. Відповіли на запитання учасників спікери: Пухлік С.М., д.мед.н., проф., Гогунська І.В., д.мед.н., Біль Б.Н., к.мед.н., Зайков С.В., д.мед.н., проф., Літус В.І., д.мед.н., проф., Кузнєцова Л.В.

Д.мед.н., проф. Пухлік С.М. виступив із доповіддю про роль топічних стероїдів в лікуванні алергічного риніту. Доктор Наумова О.О. виступила на тему «Ентеротоксини стафілококу, як причина розвитку алергічного запалення». У своєму виступі п. Гогунська І.В. підняла тему лікування алергічного рінокон’юнктивіту та пошуку ідеального антигістамінного препарату. А також виступали з наступних питань: Дитятковська Є.М. – про ефективність комбінації антигістамінних та антилейкотрієнових препаратів у пацієнтів з полінозом та клінічними проявами бронхіальної астми; Юрьєв С.Д. – про сучасні препарати для проведення алергенспецифічної імунотерапії; Зайков С.В. – про можливості профілактики розвитку та прогресування бронхіальної астми за допомогою мукозальних вакцин; Ялтонська В.В. – про можливості комбінованої терапії у покращенні контролю та ефективності лікування у хворих на бронхіальну астму; Гогунська І.В. – «Бронхіальна астма. Складне захворювання – просте лікування»; Зайков С.Д. – «Бронхіальна астма та пневмонія. Тактика ведення пацієнта.»; Кузнєцова Л.В., Літус В.І., Назар О.В., Бондаренко Т.Н., Кузнецов О.Г., Юркіна А.В., Трофімова М.І. – «Роль антигістамінних препаратів в лікуванні алергічних захворювань шкіри»; Дзюбенко С.П. – «Сучасний стан підприємства «Імунолог» що виробляє вітчизняні препарати алергенів та вироби медичного призначення».

На стенді компанії «Юрія Фарма» в межах конференції були проведені майстер-клас з небулайзерноі терапії та майстер-клас з серцево-легеневої реанімації.

Графік роботи:

16 листопада

Реєстрація учасників 10:00