Науково-практична конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

 

28 березня 2019 року в Українському домі відбулася науково-практична конференція «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводяться в 2019 році МОЗ та НАМН України» №77 Організатори заходу: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра дитячих інфекційних хвороб.

Наукова тематика конференції: 1. Хронічні вірусні гепатити у дітей 2. Грип та гострі респіраторні інфекції 3. Інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом 4. Герпесвірусні інфекції 5. Нейроінфекції у дітей 6. Кишкові інфекції у дітей 7. Захворювання з синдромом екзантем у дітей 8. Інтенсивна терапія в клініці дитячих інфекцій 9. Імунопрофілактика та вакцинація 10. Пробіотики в інфектології та дитячій інфектології 11. Сучасні противірусні препарати в клініці дитячих інфекцій 12. Антибактеріальні препарати в практиці педіатра і дитячого інфекціоніста 13. Антибіотикорезистентність збудників інфекційних захворювань 14. Пробіотичні продукти харчування в педіатрії

До участі у роботі конференції було запрошено дитячих інфекціоністів, педіатрів, лікарів-інфекціоністів, лікарів загальної практики/сімейної медицини, завідувачів та спеціалістів науково-дослідних лабораторій, лікарів станцій/відділеннь швидкої та невідкладної медичної допомоги, терапевтів.

 

Графік роботи:

28 березня