Науковий симпозіум

 

З 20 по 24 травня 2019 року в Українському домі буде проведено Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я».

Симпозіум буде організовано як одну з складових Програми з написання наукових робіт (ПННР), що була впроваджена в рамках Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) Агентства зменшення загрози (АЗЗ). Головним завданням ПННР є підтримка концепції «Єдиного здоров’я» і зменшення ризику виникнення захворювань в Україні шляхом поширення результатів наукової діяльності.

У 2019 році до участі в Симпозіумі було подано 470 тез наукових доповідей від учасників з 10 країн світу. Перелік тем включатиме інфекційні хвороби, ветеринарну медицину, екологію, імунологію, токсикологію, вірусологію, лабораторну діагностику, мікробіологію, медичну генетику, управління в системі охорони здоров’я, розробку регуляторної бази та додаткові підсекції.

Симпозіум включатиме пленарне засідання, постерну сесію, паралельні сесії з клінічної медицини та громадського здоров’я, сесію з формування політики та розробки нормативних документів з метою підтримки системи біологічного нагляду в Україні.
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, використовуйте веб-сайт swmprogramua.com

Графік роботи:

20 по 24 травня