«Надія Нації 2018»

 

11 квітня 2018 року в Українському домі відбувся один з наймасштабніших заходів для дітей та дорослих – щорічний фестиваль «Надія Нації 2018».

Цей щорічний фестиваль дитячої творчості і талантів Тетяна Петракова організовує вже другий рік поспіль. Цьогоріч фестиваль «Надія Нації 2018» став наймасшатбнішим, що приємно вражає. Захід мав не стільки змагальний характер, а продовжив головну ідею, яка була закладена в ціль фестивалю, а саме: створення потужної платформи для розвитку дитячої творчості та патріотичного виховання дітлахів.

В рамках фестивалю «Надія Нації 2018» діти-учасники проекту провели спільні покази, дифелювали червоною доріжкою, на якій відбувались фотосесії. На сцену разом з артистами вийшло понад 200 дітей: вихованців продюсерських та вокальних центрів з Івано-Франківська, Львова, Донецька, Києва, Житомира, Миколаєва, Харкова та Дніпра. Вони співали сучасних патріотичних пісень, виконували зворушливі постанови, в яких шануються українські традиції. В рамках фестивалю також пройшла соціальна акція «Зроби світ кращим».

Учасники записали відео-звернення, де презентували свою ідею зміни нашого суспільства та пропаганди миру, добра та любові. Організатори вірять, що гармонійний розвиток наших дітей та виховання у них здорового патріотизму і національних цінностей – запорука щасливого майбутнього України. Саме це - основний меседж та головна мета фестивалю «Надія Нації - 2018».

Графік роботи:

11 квітня