Музика рятує!

 

В четвер, 26 січня в Українському домі в переповненій концертній залі відбувся благодійний концерт-марафон за участю зірок української естради!

Відомі українські артисти: Наталія Бучинська, Павло Зібров, Алла Кудлай, Михайло Грицкан, Лері Вінн, Міла Нітіч, Дмитро Яремчук, Роман Копов, Тамерлан і Альона, гурт «Aviator», Петро Чорний, Марта Спіженко, Максим Кудлай, Назарій Яремчук, Олександр Павлік, Андріана подарували глядачам свої найкращі хіти, об’єднавшись заради порятунку виконавця і композитора Олександра Яшина.

Ведучими благодійного Марафону були: Анюта Славська та Тімур Мірошніченко.

Усі зібрані кошти від проведення заходу виконавці перерахували на лікування та реабілітацію Олександру Яшину.

Відомий український композитор Олександр Яшин потребує нашої з вами допомоги! Місяць тому серце маестро дало збій. Наразі він знаходиться в одній зі столичних клінік і готується до надскладної операції. Після чого на нього чекає тривалий курс реабілітації. Та саме в наших силах змусити його серце запрацювати з новою силою і як результат, почути ще десятки його нових власних хітів. Творіть добро не за дякую і Бог вам воздасть сторицею: щастям, здоров’ям та довгими роками життя!

Графік роботи:

26 січня

о 19:00