Музика на ім'я Ennio Morricone

 

Вечірньої п’ятниці, 25 березня 2016 року на концертній сцені Українського дому Національний академічний духовий оркестр України презентував концерт, присвячений творам видатного італійського композитора сучасності, лауреата премії «Оскар» - Ennio Morricone!

Сама програма концерту "Музика на ім'я Ennio Morricone" була складена з найвідоміших та найяскравіших творів майстра, а саме музики до кінофільмів, таких як: «Недоторкані», «Місія», «Хороший, поганий, злий», «Приходь одного вечора повечеряти», «За жменю динаміту», «На декілька доларів більше», «Новий кінотеатр «Парадиз», «Професіонал», «Одного разу в Америці», «Легенда про піаніста» та інші.

Слід відзначити, що твори італійського майстра звучали у виконанні одного з найкращих оркестрів Європи - Національного академічного духового оркестру України.

Виконання творів Ennio Morricone Національним академічний духовим оркестром України, а саме в концертній залі Українського дому, в поєднанні, створило можливість глядачеві, поринути у світ італійської витонченої філософії сприйняття світу, світу маестро світового рівня. Саме тому в концертній залі Українського дому був повний аншлаг, а виконавців, вдячний глядач, ще довго не відпускав із сцени під безперервні аплодисменти на «біс».

P.S. Енніо Морріконе народився в Римі в 1928 році в музичній сім'ї. В 9 років він поступив у консерваторію, в якій Енніо провчився в цілому 11 років. Він має три дипломи - за класами труби, композиції і композиції. Після закінчення навчання, він не поринув у світ класичної музики, а пішов в італійський шоу бізнес, де тривалий час складав мелодії для зірок поп-музики.

Справжня популярність прийшла до Енніо Морріконе в якості кінокомпозитора - після виходу спагетті-вестернів «Хороший, поганий, злий», «Одного разу на дикому Заході», «За жменю доларів». Крім того, мелодії Морріконе звучали у фільмах таких режисерів як Педро Альмадовар, Роман Поланскі, Квентіна Тарантіно, Франко Джеферелли, П'єра Паоло Пазолліні, Бернардо Бертолуччі і багатьох інших іменитих майстрів. Всього Морріконе написав музику до більш ніж 400 картин - в кіноіндустрії він вже більше 50 років.

Однак музика для кіно - не єдина заслуга Енніо Морріконе. Він складає камерну і інструментальну музику, особисто диригує оркестром, з яким багато гастролює по Європі. Зовсім скоро у всіх шанувальників композитора з'явиться можливість почути твори митця наживо, у виконанні Національного академічного духового оркестру України у повному складі, на чолі з диригентом Михайлом Морозом.

Музика на ім'я Ennio Morricone

Музика на ім'я Ennio Morricone

Графік роботи:

25 березня

о 20:00