«Музична мультипанорама»

 

6 лютого о 15:00 в Українському домі Національний академічний духовий оркестр України презентує шоу-програму для всієї родини - «Музична мультипанорама!»

Привіт, наші маленькі друзі! А так само їх батьки, тітки, дядьки, бабусі і дідусі! Настав час запросити всіх Вас на супер-феєричне шоу для всієї родини « Музична мультипанорама!» Ви будете слухати, сміятися, танцювати і співати з нами, а ми будемо грати для Вас разом з героями улюблених мультфільмів!

В програмі концерту прозвучать найкращі музичні твори з найулюбленіших мультфільмів малих та дорослих : «Спіріт – душа прерій», «101 далматинець», «Бременські музиканти», «Алладін», «Крижане серце», «Як козаки…», «Шрек», «Тарзан», «Король лев» та інших шедеврів світової мультиплікації.

Абсолютно чисте звучання в унікальній за акустичними властивостями, новій ультрасучасній концертній залі Українського дому, подарує глядачам незабутню палітру відчуттів. Доповненням буде служити - майстерно виконана візуалізація фрагментів фільму на великому кіноекрані.

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ подарує незабутні емоції усім слухачам!

1,5 години справжньої казки гарантуємо!

В концертній програмі беруть участь:
Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.
Соліст - Заслужений артист республіки Крим Анатолій ЮРЧЕНКО (Баритон).
Диригент - Михайло Мороз.

Відвідування концерту з дітьми до 5 років – БЕЗКОШТОВНЕ!

БАЖАЄМО ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

Придбати квитки: http://kvytky.com/book/21207

Музична мультипанорама

Графік роботи:

6 лютого

о 15:00