Свято Миколая в Українському домі

 

Ще зовсім недавно усі очікували Святого Миколая! Діти метушливо писали листи, загадували бажання, мріяли, а батьки - перетворювались на чарівників і виконували бажання своєї малечі.

19 грудня в Український дім завітав Чудотворець Миколай разом зі своїм помічником - Ангелом. Розпочався захід спільною молитвою та вітальним словом Святого Миколая: «Сьогодні кожен отримує подарунки – хто був слухняним весь рік і, хто інколи не слухав своїх рідних. На жаль, не кожен має змогу сьогодні відчути батьківське тепло. Але ми повинні підтримувати кожну дитину, бо, як кажуть у народі «чужих дітей не буває». Дбаймо про кожного, виховуймо і любімо їх, тому що це цвіт нації і це наше майбутнє».

Діти мобілізованих, демобілізованих, поранених та на жаль загиблих учасників АТО, сироти та інваліди побували на справжньому феєричному святі. Впродовж заходу усіх присутніх розважали талановиті діти, творчі колективи, переможці міжнародних конкурсів та Заслужені артисти України.

Голова Держпраці Роман Чернега звертаючись до дітей зазначив: «Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто її потребує. Нехай і Вас, дорогі діти, не обходить своєю добротою і допомогою та супроводжує сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги! Зростайте добрими, щасливими та слухняними – батькам на радість та Україні – на славу! Нехай це свято вселить любов і надихне на добрі вчинки та подарує віру у здійснення Ваших найзаповітніших бажань!».

У дарунок від Святого Миколая кожен присутній малюк отримав солодкий подарунок.

Захід  супроводжувався проведенням майстер-класів для дітей від народних майстрів та творчих колективів (виготовлення ляльок-мотанок, ознайомлення з технікою декупажу, розпис смачних пряників, розфарбування новорічних прикрас, виготовлення еко-іграшок та ін.).

В рамках свята була представлена виставка робіт проекту «Талант.арт», а саме близько 2 000 дитячих малюнків на тематику: «Великодня писанка», «Український Диво-птах», «День Святого Миколая» та «Різдво Христове».

Захід відбувся за підтримки Державної служби України з питань праці та Міністерства соціальної політики.

Графік роботи:

19 грудня

15:00