Міжнародний жіночий фестиваль "BEST WOMAN"

14 - 15 березня в Українському домі відбувався Міжнародний жіночий фестиваль "Best woman".
 
Протягом двох днів в Українському домі панувало справжнє жіноче свято - Міжнародний фестиваль "Best woman" підготував для представниць чарівної статі безліч приємних сюрпризів, таких як - широкий асортимент модного одягу, стильних аксесуарів та ласощів від відомих українських ресторацій. Усе це відвідувачі могли придбати на святковій виставці-ярмарку із привабливими знижками. Крім цього, бажаючі мали можливість удосконалити власний образ, завітавши до професіональних майстрів макіяжу та манікюру.
 
Окремою особливістю стала захоплююча шоу-програма, під час якої зірки української естради налаштовували присутніх на позитивний настрій, виконуючи популярні та улюблені усіма пісні.
 
Для багатьох захід виявився не лише приємним, а й корисним проведенням часу, адже на жіночому фестивалі чарівні гості могли відвідати майстер-класи з handmade, макіяжу, стилю, здоровому харчуванню та кулінарії, де кращі експерти України ділилися власним досвідом та давали цінні поради.
 
"Жіночий фестиваль - це саме те, що потрібно, аби весело провести час, дізнавшись ще й чимало нового для себе. Наступного разу запрошу сюди усіх подруг", - посміхаючись відзначає гостя заходу, Ірина.
 
Весна офіційно розпочалася із Міжнародним жіночим фестивалем "Best woman"!