Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019

 

Три дні поспіль з 8 по 10 березня 2019 року в Українському домі відбувався третій Міжнародний турнір з танцювального спорту KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019 (латиноамериканська та європейська програми).

Світові зірки танцювального спорту відвідали столицю України для участі в етапі Кубку Світу World Dance Sport Federation World Open Latin та World Open Standard.

Цього року турнір, який у 2018 році незалежним рейтингом Dancesportinfo.net було визнано кращим танцювальним турніром року в Україні, зібрав представників 34 країн, а це понад 300 іноземних спортсменів-танцюристів. Взагалі в змаганнях взяло участь понад 2000 спортсменів. Україна була представлена всіма регіонами.

Головний організатор турніру була Громадська організація «Танцювальний центр Стардаст», а Міністерство Молоді та Спорту України та Всеукраїнська Федерація Танцювального спорту надали технічну та організаційну підтримку турніру.

KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2019 в Українському домі, став для гостей та учасників святом краси та грації , відображених в латиноамериканських та європейських танцях.

фото

Графік роботи:

9-10 березня