Міжнародний конкурс малюнку «Марка дружби»

 

31 травня у центральній залі Українського дому пройшов фінал Міжнародного конкурсу малюнку «Марка дружби».

На передодні Міжнародного дня захисту дітей Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра спільно з Міжнародним центром ділового і культурного співробітництва «Український дім» і Херсонським навчально-естетичним комплексом «Художня школа» проводять підсумкову виставку і урочисту церемонію відзначення переможців Міжнародного конкурсу малюнку «Марка дружби».

У конкурсі взяли участь 2800 учасників з 111 навчальних закладів 89 населених пунктів 15 країн світу, серед яких Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Естонія, Індонезія, Казахстан, Латвія, Литва, Мексика, Об’єднані Арабські Емірати, Росія, Сербія, Словатчина, Угорщина, Україна. У центральній залі Українського дому розгорнулася виставка робіт юних художників, також було презентовано проект видання робіт переможців на поштових конвертах «Укрпошти» та введення їх в обіг на території України. Дитячі творчі колективи – ансамбль народного танцю України «Барвінок», Народний колектив студії балету «А6», народні художні колективи Київського Палацу дітей і юнацтва студія сучасної хореографії «Фламінго» та ансамбль народної музики «Первоцвіт», а також вихованців вокальної студії Академії сучасної освіти підготували яскраву концертну програму.

У своїх роботах учасники конкурсу від 5 до 25 років зображають природу та архітектуру свого краю, портрети друзів, святкові та побутові сцени з життя свого народу, предмети етнографії та декоративного мистецтва, національні види спорту. Співорганізатори конкурсу Всеукраїнський благодійний фонд Надії і Добра – голова: Валентина Довженко, херсоньска навчально-єстетичний комплекс «Художня школа» – директор Павло Сліпіч, заступник директора Міжнародного конгрес-центра «Український дім» Лілія Буряк.

Організатори конкурсу прагнуть консолідувати зусилля для того, щоб підкреслити значущість творчості дітей, її суспільну затребуваність, готовність державних та недержавних інституцій слухати і підтримувати молодь в їх починаннях.

Графік роботи:

31 травня

12:00