Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби» до Міжнародного дня захисту дітей

 

Запрошуємо шанувальників дитячого мистецтва до Українського дому 4 червня 2019 року об 11.00 для участі у святі відзначення переможців конкурсу малюнку.

На вас чекають приємні зустрічі з однодумцями та концертна програма за участю вихованців кращих дитячих творчих колективів Києва. Серед почесних гостей заходу представники дипломатичного корпусу країн-переможців конкурсу, керівництво ПАТ «Укрпошта».
    
Відгадайте дитячу загадку: «Що подорожує світом, залишаючись завжди в одному кутку?». Не здогадуєтесь? Це – поштова марка. А відповідь на цю загадку добре знають юні художники, учасники міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку «Марка миру та дружби». Цей маленький клаптик паперу може познайомити зі звичаями та традиціями різних народів та країн. Цю здатність марки і вирішили використати Навчально-естетичний комплекс «Художня школа», м.Херсон (директор Дитячої художньої школи Сліпіч Юлія Володимирівна, директор Дизайн-ліцею Сліпіч Павло Анатолійович) та Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра (Довженко Валентина Іванівна) за підтримки ДП «Український дім».
Особливістю конкурсу є форма подачі робіт з використанням сучасних Інтернет-ресурсів та інформаційно-комунікативних технологій. Всі бажаючі можуть слідкувати за перебігом конкурсу на сайті www.konkurs-marka.ks.ua. Оцінювання конкурсних робіт відбувається міжнародним журі через мережу Інтернет.
У своїх роботах учасники віком від 5 років зображують природу та архітектуру свого краю, портрети друзів, святкові та побутові сцени з життя свого народу, предмети етнографії та декоративного мистецтва, національні види спорту. Тема конкурсу цікава як дітям України, так і інших країн світу. Приємно зазначити, що кількість учасників конкурсу збільшується кожного року. Якщо у першому конкурсі взяли участь 800 юних художників, то на цьогорічний 7-й конкурс подано 3007 робіт з 10 країн світу, а саме Білорусі, Болгарії, Боснії та Герцеговини, Казахстану, Китаю, Литви, Росії, Румунії, Сербії, Узбекістану та України. Міжнародне журі визначило 3 володарів Гран-прі, 21 переможця, 3 переможців спеціальної номінації «Моя чарівна мама» та 271 лауреата.

Підтримуючи ідею проведення та популяризації цього мистецького дитячого заходу, традиційно ПАТ «Укрпошта» виступає його партнером, випускає художні конверти та поштові марки з роботами переможців конкурсів.

Підсумкова виставка 7-го Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку «Марка миру та дружби» традиційно проводяться в Українському домі, щоб якомога більше людей мали можливість побачити, чим живуть і як мислять маленькі художники з різних країн світу, зрозуміти, що для творчості і спілкування насправді не існує ніяких кордонів.


Конт.телефон організаторів 067 239 94 20

Графік роботи:

4 червня