Міжнародний форум «Smart Building»

 

27 - 28 лютого в Українському домі відбудеться міжнародний форум «Smart Building».

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».

Це унікальний майданчик, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.
На одному майданчику зберуться великі компанії і експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку smart-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

На заході будуть представлені 6 тематичних блоків:
• розумний будинок
• розумне місто
• енергоефективність
• автоматизація будівель
• IoT- рішення
• безпека

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів. А виставкова зона представить понад 30 компаній - новаторів у сфері технологій сучасного будівництва

Захід проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі - від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади.

Протягом 2 днів гостям можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО відвідати всі зони заходу.

Приєднуйтесь до розумних технологій!
Слідкуйте за оновленням програми Smart Building на офіційному сайті http://smart-building.monet.kiev.ua/ і www.facebook.com/groups/1823904231172139/

Графік роботи:

27 - 28 лютого