Міжнародний форум «Smart Building»

 

27 та 28 лютого в Українському домі працював міжнародний форум «Smart Building».

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що продемонструвала світовіукраїнські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart- рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».
Цей унікальний майданчик, розміщений в центральній локації країни – Українському домі, об'єднав стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва. На одному майданчику зібралися великі компанії і експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку smart-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

На заході було представлено 6 тематичних блоків, а саме: розумний будинок; розумне місто; енергоефективність; автоматизація будівель; IoT- рішення; безпека.

В рамках ділової програмивідбулась дводенна конференція і виступило понад 30 спікерів. А виставкова зона представилапонад 30 компаній - новаторів у сфері технологій сучасного будівництва.
Захід відбувся за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стало відвідування заходу представниками міських рад центральної України.
Відвідали такий захід чимало бажаючих - від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади.

 

Графік роботи:

27 - 28 лютого