Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі»

 

Міжнародна організація за мир HWPL разом із Спілкою жінок України та громадською спілкою «Міжнародний рух Духовно-моральна цивілізація»; за підтримки ДП «Український дім» та Народних зборів України і за сприяння Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації провели 10 травня в Українському домі Міжнародний форум «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі».

На Міжнародному форумі «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі» виступив з промовою директор Українського дому Юрій Стельмащук, Голова Народних зборів України Микола Маломуж, посол миру у різних галузях та ветеран Корейської війни, всесвітньовідмий активіст за мир Лі Ман Хі – голова міжнародної організації за мир HWPL.
Цей форум спрямований на об'єднання зусиль усіх соціальних секторів задля досягнення миру та припинення війн на всій планеті через підтримку Декларації миру і припинення війн.
HWPL є неурядовою, неприбутковою організацією при Департаменті громадської інформації ООН; має консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН; має на меті припинити війни практичними методами, досягти миру та залишити світ без війн наступним поколінням. Задля вирішення конфліктів на нашій планеті HWPL об'єднує жіночі, молодіжні організації, релігійних, політичних лідерів, ЗМІ більш ніж в 100 країнах світу; та закликає підтримати Декларацію миру і припинення війн.

Графік роботи:

10 травня