Міжнародний фестиваль йоги та ведичної культури VEDALIFE-2017

 

Неймовірне свято східної культури, міжнародний фестиваль VEDALIFE-2017, яке два дні поспіль 29 та 30 липня в Українському домі презентували мудреці Індії, італійські кулінари, українські художники, американські візіонери та йоги з усього світу.

На фестивалі зустрілися древні знання зі стилем життя нового століття. І все це відбувалось на кожному квадратному метрі площ Українського дому: на килимках для йоги, в діджитал-арті, в коміксах і кіно, на музичній сцені та в карнавалах в центрі столиці нашої держави.

VEDALIFE-2017 — найбільший фестиваль йоги і ведичної культури в Україні, який сім років поспіль збирає десятки тисяч гостей.

VEDALIFE — здорова територія без алкоголю, нікотину, наркотиків. Принцип фестивалю: «Віддавати вище, ніж брати»: тут пригощали кожного відвідувача, а гості змогли дарувати один одному подарунки. Також були зустрічі з духовними вчителями, майстрами йоги, мандрівниками, письменниками, експертами в сферах здорового життя, саморозвитку, екології. Йога для дорослих і дітей.

Фестиваль відвідало чимало гостей, а отримані враження від фестивалю вартували часу потраченого на побачене в Українському домі під час VEDALIFE-2017.

Графік роботи:

29-30 липня

з 11:00 до 21:00