МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “СТАН СВІТУ, ПОТРЕБА В НОВІЙ ПАРАДИГМІ І РОЛЬ УКРАЇНИ В НІЙ”

25 квітня в Українському домі відбулась  Міжнародна конференція “Стан світу, потреба в новій парадигмі і роль України в ній”.
 
Під час конференції обговорювались важливі для України питання.  А саме: як обернути кризу на можливості; що можуть зробити для майбутнього освіта і молодь; якою буде нова ідентичність України та її роль у світі тощо.
 
Конференція дала змогу зібрати на одному майданчику низку всесвітньо-відомих інтелектуалів і провідних українських експертів та обговорити важливі питання, які стоять перед людством у економічній, екологічній, політичній та соціальній сферах, а також закласти фундамент для залучення українського експертного середовища до глобальної мережі інтелектуалів.
 
Особливістю конференції було те, що вона проходила виключно англійською мовою. Послухати поважних та знаменитих спікерів в Українському домі зібралося близько 1 тис. людей, більшість з яких – молодь.
 
Своїми думками про  розвиток світу та України поділилися відомі іноземні та вітчизняні мислителі і діячі. Зокрема, це – почесний президент Всесвітньої академії мистецтва і науки Іво Слаус, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва і науки Гаррі Джейкобс, генеральний секретар Всесвітнього консорціуму університетів Альберто Зукконі, громадський діяч і меценат Богдан Гаврилишин.
 
Конференція складалася з двох панелей: «Стан світу, потреба в новій парадигмі» та «Як Україна може допомогти світу?». Під час першої частини виступили гості, під час другої – українці: історик Ярослав Грицак,  громадський діяч Мирослав Маринович, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко та інші. Модератором конференції був енергійний 88-річний Богдан Гаврилишин.