Міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні»

Тактичній медицині в  Україні – бути!

 

21 січня в Українському домі закінчилась міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні» організована ініціативою «Захист патріотів», Світовим Конгресом Українців та Українським домом.

 

Під час конференції координатор ініціативи «Захист патріотів» доктор Уляна Супрун  зазначила: «Головним обов’язком на сьогодні є почати навчання з надання такої  допомоги за стандартами НАТО, адже на посаток силового протистояння на Майдані та АТО, українські медики не знали, як надавати першу необхідну допомогу в умовах ведення бойових дій».

 

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі сказав, що МОЗ прикладає зусиль для  ефективної підготовки медичного персоналу, який працює з учасниками АТО.

 

Конференція дала можливість учасникам послухати панельні лекції та пройти курс практичних тренінгів з надання медичної допомоги.   Разом з українськими та міжнародними експертами було обговорено питання про стан тактичної медицини в Україні, сучасні її тенденції та механізм імплементації світового досвіду з тактичної медицини в Україні.

 

У конференції взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, добровольчих  батальйонів, військових вишів, фахівці з тактичної медицини в США, представники країн-членів НАТО та інші.