Міжнародна конференція «БУДУЙМО НОВУ ЄВРОПЕЙСЬКУ КРАЇНУ РАЗОМ»

28 січня в Українському домі відбулася міжнародна конференція «БУДУЙМО НОВУ ЄВРОПЕЙСЬКУ КРАЇНУ РАЗОМ».

За круглим столом зібралися представники різних етнічних меншин в Україні, Народні депутати та  лідери національно-культурних громад.

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор "Українського дому" Юрій Стельмащук, зазначивши, що для реалізації державної етнонаціональної політики в Україні потрібна платформа, де би кожен зміг внести свій вклад для зміцнення національного суверенітету.

Після церемонії відкриття конференції, присутні стоячи вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих під час проведення АТО в Україні.

Особливу увагу часники конференції надали темі Національної стратегії держави щодо збереження територіальної цілісності України.  Представник Мустафи Джемілєва - Ібрагім Умеров, під час виступу сказав: «Кожен вправі робити свій вибір, але треба пам’ятати, що за наслідки ми будемо відповідати разом». Також він зазначив, що кожен особисто повинен боротися за єдність країни.

Окрема увага була  приділена культурно-мистецькому аспекту в діяльності національно-культурних громад країни.

Лідер «Ради національно-культурних громад» Ашот Аванесян  наголосив: «Україна є широко розвиненою культурною державою. Тут до кожної національності ставляться з особливою любов’ю. Тому, я вважаю, що Україна є прикладом толерантності для всі інших держав!»

Конференцію організували ДП «Український дім» та Cпілка громадських організацій «Рада національно-культурних громад».