Майстер-клас Максима Батирєва «Менеджер і команда»

 

24 січня в Українському домі відомий бізнес-спікер Максим Батирєв, автор книги «45 татуювань менеджера», представив свій майстер-клас «Менеджер і команда. Як створити команду мрії».

Майстер-клас Максима Батирєва - яскрава подія. Експерт, який пройшов шлях від продавця до ТОП-менеджера, ділився правилами, практичними інструментами, що допомогли йому досягти успіху.

М. Батирєв на майстер-класі: «Неймовірна кількість консультантів проводять вкрай корисні тренінги з управління! Я відвідав їх свого часу точно не менше півсотні. Що найдивніше, начебто правильні речі розповідають, але, покидаючи подібні семінари, йдеш звідти з відчуттям відриву від реальності. Так, можна міркувати вголос про теорії лідерства, але самому при цьому не бути прикладом для своїх співробітників. Можна знати, що таке стратегічне планування, але не вміти навіть розмовляти з особовим складом. Можна знати, що таке матеріальна мотивація, але не вміти правильно карати і заохочувати співробітників».

Батирєв розповів про те, як сам пройшов шлях всередині однієї компанії від звичайного співробітника до ТОП-менеджера, як грав у різних командах: у командах найманого персоналу, в командах найманих керівників і навіть в команді, яка захищає інтереси власника. І при цьому, у нього завжди були найвищі результати роботи в компанії і галузі і найкращі підрозділи однодумців і соратників!

Графік роботи:

24 січня