"Майбутнє України мріями дітей"

 

13 травня 2017 року більш ніж 150 дітей з різних регіонів України в Українському домі встановили національний рекорд. Діти прийняли участь у цьому проекті та спільно з організаторами події, написали на величезній карті України усі свої побажання на майбутнє, а також те, якою саме вони хочуть бачити свою Вітчизну. У рамках цієї унікальної події було зареєстровано рекорд України.

За словами Тетяни Петракової, саме зараз одним із головних завдань кожного українця є долучення дітей та молоді до розвитку нашої країни - тому журнал «Ukrainian People» спільно з ДП «Український дім» ініціювали новий проект - "Майбутнє України мріями дітей", у рамках якого було створено унікальну карту-візуалізатор.

Організатори події впевнені, що для подальшого гідного майбутнього України, сьогодні потрібно приділяти значну увагу патріотичному вихованню дітей. Тому що наші діти, які будуть щиро любити Україну та бачитимуть своє подальше життя на її теренах - виростуть чесними, освідченими, національно-свідомими громадянами та разом зможуть досягти саме того розквіту та щасливого життя у своїй Вітчизні, про яке вони мріяли ще з дитинства.

Графік роботи:

13 травня