Український дім – головний майданчик відзначення в Україні Міжнародного дня інвалідів

3–4 грудня 2013 року в приміщенні Державного підприємства “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” відбудуться заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Організатор: Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України

Відкриття виставки відбудеться 3 грудня 2013 року, о 12.00. У ньому візьмуть участь: керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, представники всеукраїнських громадських організацій інвалідів та ветеранів, представники засобів масової інформації.

Мета заходу – привернення уваги державних органів та суспільства до потреб людей з інвалідністю. В Міжнародний день інвалідів представники громадських об’єднань інвалідів з різних регіонів та представники влади зберуться разом, щоб обговорити актуальні питання соціального та правового захисту цієї категорії громадян. Учасники заходу об’єктивно оцінять реалії та поділяться думками про те, як створити кращі умови, за яких люди з обмеженими фізичними можливостями відчуватимуть реальну допомогу держави, повагу та турботу суспільства. Станом на 1січня 2013 р. людей з інвалідністю в Україні налічується 2 млн 788 тис. 226 осіб.

Урочиста церемонія відкриття виставки передбачає участь та виступи перших осіб держави, інших уповноважених представників, вручення державних нагород.

Протягом двох днів можна буде оглянути експозиції досягнень в галузі реабілітації, презентацію нових видів технічних засобів реабілітації та комплектувальних виробів до них, у тому числі безпосередньо на користувачах; демонстрацію навчання інвалідів на робочих місцях за різними професіями. Експозиція реформування системи надання соціальних послуг репрезентуватиме кращий досвід діяльності регіональних установ соціального обслуговування та громадських об’єднань, міжнародних проектів, творчі вироби художньо-прикладного мистецтва осіб з інвалідністю. О 13.30 розпочнеться концерт та вручення нагород.

4 грудня відбудуться: Міжнародна конференція (Твінінг) “Соціальні послуги людям з обмеженими можливостями: Європейський досвід та спрямування політики в Україні”; показ моделей одягу, виготовлених особами з інвалідністю (Центр професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів “Академія ремесел”, м. Бердянськ). Буде представлено музично-драматична виставу “Пристрасті за мухою” за мотивами казки К. Чуковського “Муха Цокотуха” (народний аматорський театр-студія “Паростки” Спілки матерів “Сонячний промінь”, артисти – молодь з особливостями інтелектуального розвитку). А також презентацію громадських об’єднань (Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської громадської організації Союз організацій інвалідів України, Всеукраїнська спілка громадських організацій “Конфедерація громадських організацій інвалідів України” та майстер-класи з різних мистецьких напрямів.

Український дім – головний майданчик відзначення в Україні Міжнародного дня інвалідів

Контакти:

Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України

Тел.: (044) 281-08-38

Графік роботи

3 - 4 грудня 2013