Magic & Improv Show

 

11 травня в концертній залі Українського дому пройшло гумористичне, ілюзійне шоу - «Magic&ImprovShow», воно об'єднує двох унікальних особистостей.

Сергій Величанський - творець клубу гумористичної імпровізації ImprovClub, телеведучий, шоумен. Він - Майстер імпровізації, здатний розповісти історію, при прямому сприянні глядачів, "з нуля". Його виступи - це драйвовийінтерактив із залом і здатність перетворити одне слово від глядачів в цілу захоплюючу і, головне, смішну історію! Коли в київському шоубіз говорять про "імпровізацію" - відразу ж говорять про Сергія Величанського.

Роман Бондарчук - Ілюзіоніст, для якого можливо все. Вгадати pin-code вашої кредитки, прочитати думки, зникнути асистентку або передбачити майбутнє. Привабливий і харизматичний, постійний гість розважальних тв-проектів, який виступає на кращих майданчиках світу. Його виступи - це суміш першокласного гумору, сучасних постановок, неймовірних трюків і ментальних експериментів. Володар перших премій і спеціальних призів на міжнародних фестивалях. Коли говорять "Найпопулярніший ілюзіоніст України" - це говорять про Романа Бондарчука.

Magic&ImprovShow - найочікуваніше і абсолютно унікальне шоу весни з несподіваними комбінаціями жанрів. Це мікс з яскравих ілюзій і миттєвих гумористичних постановок, за участю глядачів.

Спеціальний гість вечора: шоумен, актор і ведучий радіо Європа плюс - Сергій Комаровський. Прекрасна вистава була сприйнята на БІС глядачем та всім дуже сподобалося.

Графік роботи:

11 травня

19:00