MACROSVIT. Музика маленького життя

 

В чудовий весняний вечір, 20 квітня 2016 року в концертну залу Українського дому радо запрошував на концерт «MACROSVIT. Музика маленького життя» своїх постійних відвідувачів та гостей міста Києва Національний камерний ансамбль "Київські солісти" під керівництвом народного артиста України Олеся Яська.

В рутині повсякденного життя ми так часто не помічаємо маленьких див природи навколо нас. Дізнатися про крихітні тайни навколишнього світу під твори класичних композиторів можна було саме на новому шоу-концерті "MACROSVIT" у виконанні "Київських солістів".

Високоякісне відео в форматі макрозйомки, що створювало атмосферу повного занурення в дивовижний світ пробудження природи в поєднанні із творами класичних композиторів сворювало атмосферу повної гармонії духовного та реального світу. Це варто було побачити і почути музичні історії маленького життя!

Звучала музика безсмертних класиків: Ф.Шуберта, Я. Сібеліуса, Б. Бріттена, К. Сен-Санса, К. Дебюссі, Е. Гріга, Е. Елгар та інших у виконанні Національного камерного ансамблю "Київські солісти" під керівництвом народного артиста України Олеся Яська.

Графік роботи:

20 квітня

19:30