Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

 

З 28 по 30 квітня 2016 року в Українському домі відбувався Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок!

Передсвяткові ярмарки в Українському домі славляться своєю популярністю та незабутньою атмосферою. Впевнені, що і в цьому році ярмарок підкорив своєю привабливістю та унікальністю, став корисною та цікавою подією як для учасників, так і для відвідувачів, налаштував киян та гостей столиці на радісний святковий настрій у дні великого християнського свята - Воскресіння Христового.

На ярмарку свою продукцію представляли обласні культурні центри, підприємства харчової промисловості, народні майстри, магазини подарунків, сувенірні компанії та творчі майстерні. Відвідувачам було представлено багатий асортимент святкового товару: авторські прикраси в різних жанрах і стилях, святкові листівки ручної роботи, оригінальні Великодні подарунки, запашні паски, кулінарні ласощі, напої, нарядні писанки та все що необхідно до Великоднього кошика.

В рамках заходу працювала «Благодійна майстерня», де кожен зміг долучитися до добрих справ за допомогою мистецтва. Працювали в майстерні народні майстри, які виготовляли незвичайні та яскраві великодні писанки та допомагали відвідувачам опанувати ази української самобутності і демонстрували традиційну техніку українських ремесел. Протягом трьох днів відвідувачі мали можливість стати учасниками майстер-класів різного формату, навчитись самостійно виготовляти святкові прикраси та придбати оригінальні сувеніри. Також під час ярмарку відбувся благодійний збір продуктів харчування. Кошти від продажу виробів, виготовлених у «Благодійній майстерні», та продукти харчування, зібрані від учасників ярмарку, були передані в дитячі будинки сімейного типу.

Ярмарок відбувався за підтримки Державного управління справами Президента України.

Графік роботи:

28 - 30 квітня