Лірична комедія "ЗНАКОВА ЖІНКА"

 

У вівторок, 12 грудня в концертному залі Українського дому відбувся передноворічний показ ліричної комедії "Знакова жінка", який порадував і романтиків і циніків, сподобаєвся і молоді і більш зрілим глядачам.

Жарти, танці, комедійні ситуації. І в той же час глибоко і проникливо про найголовніше - про любов.
Удача - ось гарний знак! Це коли прокинувся в доброму гуморі і встав з правильної ноги. А потім опинився в потрібний час у потрібному місці. Коли виграв джек-пот або витягнув на іспиті щасливий квиток. Вийшов вранці за хлібом, а зустрів свою любов. Коли вижив в катастрофі. Повернувся з війни. Коли тобі дали щось просто так без всяких умов. Як подарунок долі. Це коли тарілка з манною небесною дісталася саме тобі. Коли без праці виловив рибку зі ставка. Вийшов сухим з води. Не ризикнув і випив шампанське. Пішов «туди, не знаючи куди», а прийшов до мети. Коли ти отримуєш не те, що просиш, а те чого потребуєш. Живеш для тих, кому потрібен, а потрібен тим, хто любить. А в друзях у тебе... вищі сили.
Лірична комедія «Знакова жінка» - про знаки з-під небес і кожен побачив там свій власний знак.
В залі був повний аншлаг. Глядачі після завершення вистави що довго не відпускали зі сцени акторів та засипали їх аплодисментами та розкішними букетами троянд.

Графік роботи:

12 грудня

Початок о 19:00.