Лірична комедія «Собака на сіні»

 

У чарівний святковий березневий вечір Міжнародного жіночого дня - 8 березня 2019 року - на сцені концертного залу Українського дому акторами Київського класичного художнього альтернативного театру була зіграна лірична комедія Лопе де Вега «Собака на сіні».

Улюблена усіма КХАТовська «Собака на сіні» стала найкращим подарунком до 8 березня усім глядачам, присутнім на перегляді, вщент переповненого залу! Саме цей спектакль із віртуозним фехтуванням, східними танцями, іспанською гітарою та живим вокалом, повний гумору, яскравий, іскрометний з улюбленими піснями і оригінальною несподіваною режисерською версією цієї романтичної історії, а так само з дивовижною розв'язкою, став святом для усіх присутніх глядачів.
Динамічний сюжет почався з таємних нічних побачень в будинку прекрасної вдови - Графині де Бель Флор, до якої сватаються найбагатші кавалери Неаполя. У цих ролях чудово вжились італьяно- українська зірка Катаріна Січілло, як втілення ожилих картин пензля середньовічних майстрів, блискучий комік - Валерій Різдвяний, улюбленець жінок -Тимур Ібраїмов, який постав у зовсім несподіваному амплуа, віртуозна Олена Раєвська, герой-коханець Юрій Кожухаров, іронічна Тетяна Лозина, запальна Валерія Московенко і сміховинно зворушливий юний Владислав Артемов, що стало солодкою гримучою акторською сумішшю сценічних образів!

Ця лірична комедія в іспанському стилі стала справжньою сенсацією в театральному житті Києва, на яку жваво відгукнулася вітчизняна і зарубіжна критика! Знамениті актори настільки майстерно захопили публіку своїм темпераментом гри на сцені Українського дому, що сміх і сльози злились в море позитиву, захоплень та бурні аплодисменти під вигуки «браво, молодці!»

фото

Графік роботи:

8 березня