Лірична комедія «Собака на сіні»

 

8 березня на сцені концертного залу Українського дому лірична комедія в іспанському стилі «Собака на сіні» Лопе де Вега.

Улюблена усіма КХАТовська «Собака на сіні» - це найкращий подарунок до 8 березня будь-якій жінці!

Спектакль - свято з віртуозним фехтуванням, східними танцями, іспанською гітарою та живим вокалом, повний гумору, яскравий, іскрометний з улюбленими піснями і оригінальною несподіваною режисерською версією цієї романтичної історії, а так само з дивовижною розв'язкою.

Динамічний сюжет починається з таємних нічних побачень в будинку прекрасної вдови - Графині де Бель Флор, до якої сватаються найбагатші женихи Неаполя. У цій ролі італьяно- українська зірка Катаріна Січілло, як втілення ожилих картин пензля середньовічних майстрів. Блискучий комік Валерій Різдвяний, улюбленець жінок Тимур Ібраїмов, який тут постане в зовсім несподіваному амплуа, віртуозна Олена Раєвська, герой-коханець Юрій Кожухаров, іронічна Тетяна Лозина, запальна Валерія Московенко і сміховинно зворушливий юний Владислав Артемов - це гримуча акторська суміш!

Лірична комедія в іспанському стилі «Собака на сіні» - це справжня сенсація в театральному житті Києва, на яку жваво відгукнулася вітчизняна і зарубіжна критика! Знамениті актори захоплять вас своїм темпераментом настільки, що сміх і сльози зіллються в море позитиву і захват.

Тривалість вистави 1 година 30 хвилин. Без антракту. Вистава йде російською мовою.

Ціна квитків від 130 до 270 гривень.

Придбати квитки можна в касах, а також на їх сайтах за посиланнями:
Kontramarka.ua
Karabas.com
Concert.ua

Графік роботи:

8 березня