Legal HR Fair

 

Legal HR Fair – це унікальний юридичний ярмарок вакансій, який відбувся 23 листопада 2017 року в Українському домі. На ньому було представлено близько 30 компаній, а сам захід відвідали більше 500 студентів. Так створюється наймасштабніша платформа, що стане місцем зустрічі студентства з представниками провідних юридичних фірм, державних органів та успішних компаній. Ця подія сколихнула весь юридичний світ України.

Legal HR Fair для роботодавців — це можливість: ознайомити учасників Legal HR Fair зі своїми традиціями, корпоративною культурою та вимогами щодо працевлаштування; особисто поспілкуватися з потенційними співробітниками; знайти «свіжу та гарячу кров», адже цілеспрямована і талановита молодь — запорука успішного майбутнього компанії; сформувати позитивний імідж компанії на юридичному ринку, а також зміцнити свої поточні позиції; підвищити статус компанії на ринку серед HR спеціалістів і топ-менеджменту найкращих українських та міжнародних компаній; популяризувати HR бренд компанії.

Legal HR Fair для студентів — це можливість: провести день разом із майбутніми роботодавцями; знайти омріяне стажування чи роботу; поспілкуватися з професійними HR-менеджерами; отримати цінні знання щодо пошуку та вибору роботи; навчитися правильно складати резюме; - дізнатися, як пройти співбесіду в компанії-мрії; відвідати майстер-класи від топ-менеджменту та HR-директорів найкращих компаній.

Окрім цього, на Legal HR Fair були створені всі умови для продуктивного нетворкінгу, що дало початок плідній співпраці між успішними компаніями та організаціями. Організатори раді були бачити кожного! То ж ті, хто не вагався, той і не пропустив головну подію цієї осені!

Графік роботи:

23 листопада