Kyiv Comic Con

 

14 по 15 травня в Українському домі пройшов грандіозний фестиваль «KyivComicCon», присвячений сучасній популярній культурі. Подібний масштабний захід відбуватиметься в Києві вже вдруге.

Теплим травневим днем в фойє Українського дому яблуку не було де впасти, по правді сказати не сотні, а тисячі шанувальників комп’ютерних ігор, коміксів, сучасної літератури і кіно відвідали міжнародний концерт хол на Хрещатику, і адже не дарма, було на що подивитися. Професійні лекції та майстер-класи від кращих фахівців в сфері сучасної популярної культури захопили як молодь, так і людей старшого покоління.

Бажаючі змогли приміряти обладунки лицаря і костюми інших дивовижних персонажів. Також бажаючі могли пограти в найсучасніші комп’ютерні ігри, комікси і настолки, зануритися в чарівний світ косплей-дефіле, а також прогулятися найбільшим в Україні тематичним магазином.

14 травня виступив МарекЗемак, старший продюсер в польській компанії 11 bitstudios. Марек почав ігрову кар’єру тестером і дизайнером в CD Projekt RED, працюючи над культовою грою «Відьмак». У наступній грі «Відьмак 2: Вбивці Королів» він був дизайнером і художником рівнів, а в «Відьмак 3» він вже виступав в ролі продюсера геймплея і анімацій. У 11 bitМарек встиг відзначитися як продюсер «ThisWarofMine: TheLittleOnes». На Київ Комік Коні кожен бажаючий зміг прослухати його презентацію «Шлях до створення 11 bitstudios».

Це лекція про студію і проекти, які були створені на сьогоднішній день. Глядачі дізнались про еволюцію підходу до розробки відеоігор і про те, як створювати унікальний і якісний продукт.

Ця презентація дарує можливість побачити ексклюзивні ігрові трейлери та дізнатися більше про ігри студії і їх розробці. Велика частина презентації була присвячена грі ThisWarofMine — драматичної і емоційної історії про мирних жителів, що опинилися в пастці в обложеному місті. 11 bit впевнені, що ThisWarofMine є їх головним досягненням і з точки зору геймдева, і з точки зору побудови компанії.

Комікси: Джеронімо
«ДжеронімоСтілтон та історичні комікси для дітей і дорослих».
Видавництво «Ірбіс-комікси» (Лекційна світлої сторони) Стілтон, ерудована миша, живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” – найвідомішого видання на Мишачому острові. Він дізнається, що коти-пірати віднайшли спосіб подорожувати в минуле та хочуть змінити історію на свою користь!

Під загрозою опиняються Христофор Колумб, Леонардо да Вінчі, Марко Поло, Гутенберг, а також відомі монументи, такі як Сфінкс, Колізей та Ейфелева вежа!

Джеронімо та його друзі вирушають на Супермишині вслід за котами, щоб перешкодити їм.

ДжеронімоСтілтон — один із найвідоміших героїв сучасних дитячих книжок у всьому світі. Мільйони дітей у США, Канаді, Франції, Китаї, Японії, Польщі, Іспанії та інших країнах пізнають історію разом із симпатичною мишею родом з Італії. І тепер цей неймовірно харизматичний гризун в Україні, а його серія коміксів з 17 книг уже видається українською видавництвом «Ірбіс Комікси»!

Батьків та діти на презентацію, які були найуважнішими слухачами отримали подарунки, а також була супер- зустріч з головним героєм коміксів, справжнім ДжеронімоСтілтоном!

Для дітей: Об’ємні комікси із паперу — Аквагрим від Азур: стань маленьким супер-героєм!

Усі діти мріють про супер-сили: хтось хоче навчитися лазити стінами як Людина-павук, хтось — піднімати цілі будинки як Супермен, хтось — бути спритною і швидкою як Жінка-кішка.

На фестивалі діяла послуга аквагриму для дітей від майстерні АЗУР, яка дозволила малечі увійти в образ найулюбленіших персонажів, а батькам — зробити яскраві фото на пам’ять. Аквагрим від Азур: стань маленьким супер-героєм!

http://www.ukrpress.info/2016/05/14/kyiv-comic-con-startuvav-v-ukrayinskomu-domi-2/

Графік роботи:

14 - 15 травня