Культурно-просвітницький проект «Дорогою віри»

 

З 25 липня по 16 серпня 2015 року в Українському домі працювала виставка «Панування роду Володимира Великого» (культурно-просвітницький проект «Дорогою віри»), присвячена вшануванню 1000-ліття пам’яті Рівноапостольного Великого Князя Київського Святого Володимира

На меті проекта було - широко представити взірцеві зразки українського мистецтва, що саме зараз є на часі, у зв’язку із активними суспільними процесами, пов’язаними із самоосмисленням та самоідентифікацією українців.

В центральній залі Українського дому Національна портретна галерея «Українці в світі» була представлена виставка «Панування роду Володимира Великого» та портрети видатних українців, що здійснили помітний внесок у розвиток світової цивілізації, чиї здобутки у сфері церковної історії, державотворення, науки і культури виходять за межі суто національного. Це діячі, які стали відомими на весь світ, живучи в Україні; емігранти з України, що здобули визнання в чужих державах; особистості, які, не акцентуючи на своєму походженні, все ж залишалися генетично спорідненими з Україною.

Проект виконав головне завдання — зібрати і зберегти цінні постаті нашої національної історії на тлі світової цивілізації, ознайомити зі здобутками наших співвітчизників, аби зробити їх усвідомленим і шанованим надбанням української нації.

У великій виставковій залі експонувалися ікони з фондів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та фондів ДП «Український дім». Відвідувачі отримали можливість побачити унікальні твори українського іконопису, які зазвичай знаходяться у закритих фондових колекціях.

Організатори виставок: Державне підприємство «Український дім», Всеукраїнське громадське об’єднання «За помісну Україну!», Національна портретна галерея «Українці в світі», Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Дорогою віри

Графік роботи:

25 липня по 16 серпня

10.00 - 19.00