Культурно – мистецька акція «Донеччина»

 

З 14 по 16 червня в рамках Загальноукраїнського проекту «Український Донбас» започаткованого Міністерством культури України з метою популяризації  культурного надбання Донеччини, підвищення іміджу  Донецької області в Україні, в Українському домі буде проходити культурно – мистецька акція «Донеччина – UA: Перезавантаження».

Це не просто творчий звіт регіону, це подія, яка оповита атмосферою істинного творчого та сильного духу. Організатори культурно – мистецької акції стверджують, що кожен хто прийде подивитись на презентацію, не залишиться байдужим до творчості Донеччини і буде мати змогу насолодитись справжньою феєрією талантів та мистецтва Східного регіону України.
   
В рамках проекту буде проведено виставку скульпторів, художників, фото - художника, роботи яких, визнані не тільки в Україні, а й у всьому світі. Класичну та камерну музику, як частину елітної культури, презентуватимуть муніципальний камерний оркестр «Ренесанс» м. Маріуполь, колективи та випускники Бахмутського, Маріупольського, Торецького музичних училищ. Окремою окрасою концерту буде виступ випускника Маріупольського музичного училища, талановитого співака Олександра Кривошапко.
   
Головною звітною подією стане гала – концерт творчих аматорських колективів Донецької області, де головною лінією буде життя і доля людини через призму культури і широкої української душі регіону.
   
Над проектом працюють кращі режисери, хореографи та PR-менеджери. Серед запрошених гостей на святі будуть керівники країни, представники громадських, політичних, культурних підприємств, установ країни, посли інших держав в Україні.
Популяризація культурного поля Донеччини, ознайомлення мешканців інших регіонів з різними видами мистецтв, самобутніми традиціями та природними скарбами регіону, являється найголовнішою метою культурно – мистецької акції «Донеччина – UA: Перезавантаження», бо це не тільки перезавантаження культурної та соціальної галузей, а й світогляду всього нашого сильного, патріотичного українського народу!

Вхід на всі заходи вільний.

Графік роботи:

14 - 16 червня

Вхід вільний