Круглий стіл «Кризові обставини сучасної України: шляхи подолання»

 

22 грудня в Українському домі відбулась зустріч під час якої обговорювались питання про лікування психологічних травм постраждалих внаслідок конфліктів в Україні.

Директор Українського дому Юрій Стельмащук зазначає: "Зараз ми переживаємо важкі часи. Ні для кого це не є новиною. Ми знаємо, що Україна є багатонаціональною країною. І разом, спільними зусиллями ми зможемо багато зробити. Якщо ставити понад усе людське життя, людину - тоді ідеологія правління міняється, стає іншою. У цьому випадку кожен має розуміти, що це моя країна, моя земля, тут ростуть наші діти. Саме тоді дії кожного будуть іншими. Єднаймось і перемагаймо".

У зустрічі взяли участь громадські діячі, переселенці, активісти, представники влади. Усі присутні були активними учасниками дискусії, ділились своїм досвідом про те, як побороти психічний розклад, пропонували свої методи роботи спеціалістів тощо. Найбільшу увагу надали темі війни на Сході України, переселенцям та воїнам, які повертаються додому. Усі ці люди потребують якісної психічної допомоги.

Круглий стіл відбувся у межах ініціативи «Психологічні послуги для внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України», яка реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд Український дім» за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

Графік роботи

22 грудня