Концертний проект «Музичні діалоги. Республіка Корея - Україна»

 

В цей прекрасний весняний вечір, вівторка 12 квітня 2016 року у стінах Українського Дому знову звучала прекрасна музика - концертний проект «Музичні діалоги. Республіка Корея - Україна»

Музика , яка не потребує перекладу, лунаючи нотами від серця до серця. Музика – яка являється сферою неповторно самобутня нації. Нації, яка є нагальним прикладом боротьби добра і зла, яка за своєю мелодією душі є ідентична українській. Це музика Корейського народу.

Вона, як і народи Кореї та України, є національно, культурно, етнічно особливою – допомагає розуміти і відчувати одне одного…

У супроводі Національного камерного ансамблю "Київські солісти" І відділення концертної програми диригував Еркі Пехк.

У супроводі Юлії Гомельської для струнних та фортепіано було виконано Олегом Безбородько твір "До сонця". У виконанні солістка Тамари Ходакової (сопрано) та супроводу Олега Ківи прозвучала камерна кантата № 3 на вірші П. Тичини для голосу та камерного оркестру. Також відбулась прем`єра "Sinfonia estravaganza" у виконанні Олександра Козаренко.

Друге відділення концерту диригував Сунг-Йонг Чьонг. Прозвучав "MONOLOG" для кларнету, струнних і фортепіано у виконанні Олега Мороза (кларнет), Ольги Шелешкової (скрипка), Олександра Лагоша (альт), Сергія Казаков (віолончель), Олега Безбородька (фортепіано), а також твір «П’ять хлібів та дві риби» для шeсти кларнетів і струнних, де солістами були Олег Мороз, Олександр Ганапольський, Данило Пуржіш, Олександр Авраменко, Антон Дем`янчук, Дмитро Пашинський.

Також для хору і фортепіано прозвучав твір “Jesus ist auferstanden, Halleluja" та "Arirang" у виконанні хору Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва. Головний хормейстер - Анжела Масленнікова. І на завершення, Шепеленко Ганна, виконала партію для фортепіано.

Концертна зала Українського дому була вщент заповнена вдячною публікою та запрошеними високо поважними гостями, організаторами концертного проекту «Музичні діалоги. Республіка Корея - Україна».

До нових зустрічей в Українському домі.

Графік роботи:

12 квітня

19:00