Концертна програма до свята «Навруз»

 

21 березня 2018 року в Українському домі Рада національних спільнот України спільно з Міністерством культури України провела концертну програму до свята «Навруз», а також виставку національних страв і сувенірів. У рамках заходу в холі Українського дому відбулася демонстрація народно-прикладного мистецтва, показ друкованої продукції, виставка національних страв і сувенірів, а у концертному залі – святкова програма до свята «Навруз» за участю колективів і солістів етнічних спільнот України.

У цьому важливому заході взяли участь велика кількість видатних діячів мистецтв, політичної еліти України, представників посольств і різних національних спільнот України.

В Україні і в Києві, зокрема, проживає багата кількість національних спільнот, які святкують свято «Навруз».

Навруз – свято оновлення і весни, а тому зустрічати його треба весело: з піснями, танцями, іграми і багатим частуванням. В даний час Навруз широко святкується як початок Нового року в Ірані і Афганістані, як державне свято - в Таджикистані, Узбекистані, Киргизії, Казахстані, Туркменістані, Азербайджані, Албанії, Іракському Курдистані, Індії, Македонії, Туреччині; а також у кримсько-татарського народу, Татарстані і Башкортостані. Це свято зміцнює мирні відносини між державами і популяризує історико-культурні традиції народів, що проживають від Центральної Азії до Балкан і Близького Сходу. Вважається, що як людина проведе дні святкування Навруза, так він проведе і весь наступний рік.

Графік роботи:

21 березня

о 14:00

Вхід по запрошеннях.