Концерт "ВОЇН ДУХУ"

 

В Українському домі відбувся концерт дуету вокальних імпровізацій DUO ZIKR (Ольга Ткаченко, Ігор Сілін), театру "ГОЛОС ВОГНЮ" і Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України (диригент Едуард Сенько).

Почувши DUO ZIKR, слухачі по-справжньому відчули «живу музику», та пережили причетність до усього, що відбувалося на сцені. Глибокий музичний резонанс пробуджував почуття дотику з народженою прямо тут і зараз музикою. Вільна імпровізація виростала з навколишнього простору і підхоплювалася майстерними голосами. Об'ємне поліфонічне звучання дуету дивувало всезнаючий розум і підкорювало душу.

Ігор Сілін і Ольга Ткаченко імпровізували, використовуючи унікальну техніку Free Voice, прийоми класичного вокалу, православного раденія і тибетської мантрової музики, підкорюючи силою, широтою діапазону і гармонією голосу задовольняли слух найвимогливіших слухачів.

Унікальність DUO ZIKR - чиста і неповторна імпровізація, своєрідна містерія, рамки якої визначає тема, зміст - духовний світ самих артистів і атмосфера залу, а музичну форму - композиторський талант і рідкісні вокальні техніки Ольги Ткаченко та Ігоря Силіна. Вони не співають в академічній манері, спираючись на звичний нашому слуху гармонійний ряд, вони йдуть глибше за форму і озвучують суть змісту теми своїх імпровізацій, використовуючи вишукану техніку вібраційного голосоведення. Звук народжується всередині тіла і завдяки тілесним резонаторам і вібраціям виходить специфічний тембр.

Програма "Воїн Духу" складалась із 7 музичних творів, як вокальна симфонія. Секстет виконував поліфонічно розкладену на шість голосів музику Дуету "Зікр", де основними мотивами виступали звернення до Духу, молитва, усвідомлення себе і становлення в якості Воїна Духа.

P.S. Державний Академічний Естрадно-симфонічний оркестр України організований в 1979 році. З самого початку свого існування він обслуговував Урядові концерти і Державні свята на найвищому рівні. Оркестр відрізняється високим професіоналізмом і широтою репертуару. В його репертуарній палітрі - твори від ранньої симфонічної класики до сучасних популярних естрадних композіцій. Колектив затребуваний за кордоном України.

Хто у цей вечір залишив на кілька годин звичну повсякденність та прийшов з душею туди, де вона жила повним життям - на концерт одного з найдивовижніших світових дуетів, залишився враженим та безмірно щасливим.

Графік роботи:

29 квітня

о 19.30