КОНЦЕРТ “Tumbling Bones”

23 квітня о 19.00 в концертній залі Українського дому за підтримки Посольства США в Україні відбудбувся концерт фольк-гурту з Портленду, штат Мен “Tumbling Bones”.
 
"Tumbling Bones" - це четверо молодих людей, які черпають натхнення в "старій" музиці. Учора вони співали для української молоді!

Вони подолали тисячі кілометрів, щоб зробити весняний вечір особливим та незабутнім! Вони виконують власні композиції, "блюграс", довоєний фолк і сучасний рок-н-рол. У своїй музиці використовують тільки акустичні інструменти, туфлі для чечітки і, звичайно, свої голоси.
 
Під час концерту один із виконавців сказав, що вони люблять Україну і з великим задоволенням співають для українців.
«Це було неймовірно! Я чекала на їх концерт дуже довго! Завжди слідкувала за фотозвітами Tumbling Bones і переглядала багато відеороликів. Це був незабутнй вечір», - каже фанатка Анастасія.
    
Нагадаємо,  гурт "Tumbling Bones" був заснований Пітом Вінне (Pete Winne) (гітара, перкусiя, вокал) і Джейком Хоффманом (Jake Hoffman) (банджо, контрабас, вокал) восени 2010 року.
Дебютний міні-альбом групи Risk Not Your Soul (2011) відразу ж увійшов до десятки кращих у чарті радіо "Roots Music Report".
Навесні 2013 року до них приєднався гітарист і сонграйтер Кайл Морган (Kyle Morgan).
В цьому турі до них приєднаєтья ще один учасник – скрипаль і вокаліст Тайлер Лінгардт (Tyler Lienhardt).
У 2014 році музиканти випустили свій перший повноцінний альбом; виступали в США, Ірландії і Великобританії. Пізніше розпочали свій тур по Європі.