Концерт «Щасливого Різдва»

 

14 січня в Українському домі  ансамбль «Українські барви» та їх зіркові гості подарували своїм прихильникам концертну програму «Щасливого Різдва».

У програмі концерту вирували емоції Різдва у всіх його творчих проявах. Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти в оригінальному аранжуванні колективу. Команда зіркових і професійних артистів, відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників,  різноманітні сценічні ефекти й багато сюрпризів – все це створювало атмосферу справжнього різдвяного свята.

Уже 15 років музичний проект «Українські Барви» з великим успіхом проводить різдвяні концерти-фестивалі і щороку з оновленою програмою та зірковими учасниками. Цього разу у концерті взяли участь: Керівник і солістка - Оксана Стебельська – скрипка, вокал, Роман Кука - кларнет, вокал, народні духові інструменти, В’ячеслав Філонов – скрипка, банджо, Михайло Кашук – акордеон; ведуча ТСН 1+1 Соломія Вітвіцька, оперна діва Олена Гребенюк, фіналіст «Х-фактор» Олександр Павлік, оркестр, танцюристи та інші . В програмі святкового вечора відбувся показ колекції Бутік-ательє козацького одягу "ОТАМАН".

Не обмежуючись у стилях і жанрах, звучатила різдвяна музика від класики і фольклору до блюзу і джазу: «White Christmas», «Santa baby», «Let it snow», «Joy to the world», «Jingle Bells», «We wish you a merry Christmas», «Happy New Year». Українські колядки отримали не стандартне забарвлення блюзом, квік-степом, кантрі у супроводі банджо та губної гармошки, «Jingle Bells» українізували як «Їдемо санками», а всім відомий твір "Щедрик" Леонтовича зазвучав по-новому.

На концерті були присутні спеціальні гості: військові, котрі воювали в зоні АТО.

Графік роботи:

14 січня