Концерт «Пісня року в українському християнстві - 2014»

21 березня в Українському домі відбулася одна з найбільших подій християнського музичного життя - урочистий концерт та нагородження «Пісні року в українському християнстві - 2014».
 
За щорічною традицією з усіх куточків країни в Києві зібралися десять кращих гуртів, виконавців, які торік були найбільш плодовиті і затребувані. Вони порадували глядачів новими авторськими піснями та живим виконанням.
 
Серед членів журі цього року були такі відомі особистості як: В'ячеслав Рибіков, Оксамита, Роман Ващук.
 
Їх виступ  також відбудеться на концертній сцені. А кожен глядач зміг внести свою частку у вибір пісні року в українському християнстві, проголосувавши за кращу, на його думку, композицію.
 
Директор Українського дому, Юрій Стельмащук, привітавши гостей, зазначив, - "Пісня всюди є другом. Напевно, вона зародилась тоді, коли людина почала говорити. Нехай християнські пісні звучать у душі кожного, нехай вони надихають на добрі справи та підтримують у неспокійні хвилини."
 
"Пісня року в українському християнстві " - це концерт, який привертає будь-який вік  і всі музичні смаки. Вона представляє найбільш різноманітний спектр музичних напрямків, обираючи найкраще.