Концерт Олега Гаврилюка «Вечная любовь»

 

В понеділок, 21 березня в Українському домі відбувся концерт Олега Гаврилюка «Вечная любовь».

21 березня - Всесвітній день поезії. Саме у цей день і народився поет, композитор Народний артист України Олег Гаврилюк.

«Немає нічого кращого для артиста, ніж провести цей день зі своїми читачами і слухачами» - так вважає сам артист, який вирішив зробити в Києві ексклюзивний концерт. Олег Гаврилюк неординарний виконавець. На його концертах люди і плачуть і сміються, це був концерт для тих, хто втомився від порожніх безглуздих текстів, для тих, хто шукає сенс у сказаному, для тих, хто скучив за давно забутими емоціями, які ми забирали з собою, слухаючи Висоцького, Цоя, Талькова ...

У програмі прозвучали вірші і пісні автора виконавця, а також виступили його дочка Даяна і син Аскольд, адже кожен із них - професійні виконавці. Пісні Олега Гаврилюка постійно звучать на радіо Шансон: «Офіцерська честь», «Жовті троянди» «Ключі від раю», «Храм» «Світланка», «Україночки», «Людмилочка» та інші... А із віршів все знають «Життя БУМЕРАНГ», « Мій друг все життя відкладав на старість », а так само гучне звернення до А. Яценюка про кулю в лоб!

В залі був повний аншлаг. Глядачі пережили мить неперевершених емоцій та гарного настрою.

Графік роботи:

21 березня

19:00