Концерт Міли Нітіч

 

12 травня в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» дала блискучий концерт відома українська співачка Міла Нітіч. Концерт вів Ілля Ноябрьов, Міла співала українською та французькою мовами.

У залі Українського дому був повний аншлаг, одну зі своїх пісненьНітіч заспівала зі своїм татом Сергієм Нітічуком.

Міла Нітіч. Яскраве ім’я на українській сцені. Обдарована і молода виконавиця яка народилася 26 вересня 1990 року в Хмельницькій області, підкорила серця публіки і телеглядачів на конкурсі «Нова хвиля 2009» в Юрмалі.

Музика завжди оточувала Мілу. Папа Сергій Миколайович Нітічук — Професійний музикант, духовик. І перші картинки — це нотки партитур батька, розкидані по всьому будинку.

Перші проби співати — це дуети з виконуваними з магнітофона Міраі Керрі, Еллою Фіцджеральд, Уїтні Х’юстон, Аллою Пугачовою, Бейонс. Тому не було нічого несподіваного в тому, що у вісім років, Мілу віддали в музичну школу по класу фортепіано.

І вже в музичній школі вчителі виділяли незвичайний і сильний голос дівчинки. У шістнадцять років Мілу Нітіч запросили працювати відразу в два професійні колективи: естрадно-симфонічний оркестр МВС України і Хмельницький Муніципальний духовий оркестр. Це була відмінна школа для молодої співачки. Паралельно за наполяганням батьків Міла поступила в Хмельницький Національний Університет на інженерну спеціальність. Але спеціальність інженера не надто приваблювала дівчину, вона завжди мріяла співати і бачила себе на сцені.

Тому, не сказавши нікому ні слова, поїхала до Києва і взяла участь в конкурсі «Караоке на майдані», а потім в телепрограмі «Шанс». Міла Нітіч вийшла в фінал і потрясла всіх виконанням пісні Селін ДіонAllByMyself. Де і була відзначена музичним продюсером «Шансу» Володимиром Бебешко. Він повірив у талант Міли і запропонував їй спробувати свої сили на конкурсі «Нова хвиля 2009» в Юрмалі.

«Нова хвиля» принесла Мілі Нітіч золоту зірку Алли Пугачової і заслужений успіх у справжніх цінителів гарної музики. Вперше, за вісім років проведення конкурсу, публіка концертного залу «Дзінтарі» встала і аплодувала стоячи молодій співачці з України — Мілі Нітіч.

Репертуар: Чарiвна скрипка; Просто кохай; Чи не Дікапріо; Де ти?; Загубила; До побачення, бейбі; Час-Вода; Дурна любов; Що тобі подарувати; Каюсь; Кактус; Просто бути щасливою; Верни мою любовь; Місто; Мрія.

http://www.ukrpress.info/2016/05/13/mila-nitich-pidkorila-bliskuchim-kontsertom/

Графік роботи:

12 травня

19:00