Концерт фортепіанної музики Ярослава Олійника

 

28 січня 2017 року в Українському домі відбувся великий сольний концерт фортепіанної музики Ярослава Олійника за участю оркестру - BOCh Orchestra.

Будучи випускником Національної академії ім. Чайковського, Ярослав сумісно з колективом «Boch Orchestra», представив яскраву концертну програму, яка вразила усіх присутніх.

Ярослав Олійник віртуозно виконав саундтреки із відомих кінофільмів. Весь зал занурився в атмосферу «Interstellar», «Harry Potter», «Місія нездійсненна». Шанувальники «Гри Престолів» також оцінили хіти з улюбленого серіалу.

В рамках концертної програми молодий композитор виконав власні авторські твори та академічні композиції. Глядачі насолоджувалися оригінальними авторськими обробками всесвітньо відомих хітів, таких артистів і композиторів як: Adele, Queen, Piazzolla, Hanz Zimmer, John Williams.

Виконання молодого виконавця надихає і в той же час викликає захоплення у публіки, змушуючи одночасно задуматися про життєві людські цінності.

Зал аплодував стоячи за неймовірний талант молодого виконавця і відчуття прекрасних емоцій, які зігрівали серця як учасників, так і виконавців.

Графік роботи:

28 січня