Конкурс “Печерські каштани”

 

3 червня 2017 року на центральній конгресовій площадці країни в Українському домі, при повному аншлазі в залі, відбувся популярний в світі моди та дизайнерських колах XVII Міжнародний конкурс молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». Цьогоріч в цьому конкурсі взяло участь близько 170 дизайнерів з України, Білорусі, Естонії, Молдови, Грузії та Польщі.

На Конкурсі “Печерські каштани” 17 років поспіль зустрічаються тисячі молодих дизайнерів та фахівців світу моди з різних країн світу.

Молоді та перспективні дизайнери з різних країн, представили свої творіння професіоналам модельного бізнесу. Сказати, що роботи вразили журі та глядачів, це нічого не сказати. Потішила молодь «старичків» модельного бізнесу.

Сам конкурс був заснований у 1956 році і мав назву «Ситцевий бал». Тисячі молодих дизайнерів почали свій дорослий творчий шлях саме з цього конкурсу, він був і є першою сходинкою в дорослий світ моди, краси та дизайну.

Засновником і Організатором цього фантастичного дійства вже 17-й рік поспіль виступає Київський національний університет технологій та дизайну за підтримки Міністерства Освіти і Науки України.

Графік роботи:

3 червня

о 16:00