Конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові Мрії»

 

7 червня 2018 році в Українському домі Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» провела щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Мета заходу – підтримка та розвиток талановитих дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та подальшого розвитку, а також соціалізація дітей з інвалідністю.
Фестиваль складався з конкурсу краси (дефіле), виставки творчих робіт, шоу талантів, гала-концерту, творчих майстер-класів та інтерактивів, творчих проектів. Також в рамках фестивалю проходило дефіле дітей з синдромом Дауна в браннях від відомих українських дизайнерів: Катерини Сильченко, Наталії Бойко, Ольга Бублікової та бренду TAGO.
Конкурс-фестиваль є соціально-культурним заходом всеукраїнського значення та проводиться в Києві за участю дітей з інвалідністю з усієї країни. Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінювало високопрофесійне журі з України, що складалось з провідних діячів культури і мистецтв, зірок шоу-бізнесу, акторів, режисерів, поетів, а саме: Лариса Ніцой - українська письменниця; Сергій Танчинець - лідер гурту "Без обмежень"; Світлана Трифонова - українська паралімпійська лижниця, заслужений майстер спорту України; Ахтем Сеїтаблаєв – український актор та режисер кримськотатарського походження; Дарія Кудімова – ведуча на 24 каналі; Ведучими фестивалю були - Антонов Дмитро та Тала Калатай.
«Цей фестиваль дуже нам потрібен як людям з інвалідністю, тому що він дозволяє нам розкривати свій потенціал і показує іншим людям, що ми також можемо багато чого робити – співати, танцювати, малювати. Номерів однакових нема!» - ділився враженнями минулорічний учасник фестивалю Ростислав Громов.
Відвідавши такий захід, починаєш розуміти, що у твоєму житті нема проблем.

Графік роботи:

7 червня

о 14:00