Конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові Мрії»

 

7 червня 2018 році о 14:00 в Українському домі Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» проводить щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Мета проведення заходу – підтримка та розвиток талановитих дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та подальшого розвитку, а також соціалізація дітей з інвалідністю.

Фестиваль складається з конкурсу краси (дефіле), виставки творчих робіт, шоу талантів, гала-концерту, творчих майстер-класів та інтерактивів, творчих проектів. А також в рамках фестивалю проходитиме дефіле дітей з синдромом Дауна в браннях від відомих українських дизайнерів: Катерини Сильченко, Наталії Бойко, Ольга Бублікової та бренду TAGO.

Конкурс-фестиваль є соціально-культурним заходом всеукраїнського значення та проводиться в Києві за участю дітей з інвалідністю з усієї країни.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне журі з України, що складається з провідних діячів культури і мистецтв,зірок шоу-бізнесу, акторів, режисерів, поетів.
• Лариса Ніцой - українська письменниця;
• Сергій Танчинець - лідер гурту "Без обмежень";
• Світлана Трифонова - українська паралімпійська лижниця, заслужений майстер спорту України;
• Ахтем Сеїтаблаєв – український актор та режисер кримськотатарського походження;
• Дарія Кудімова – ведуча на 24 каналі;

Ведучі фестивалю - Антонов Дмитро та Тала Калатай.

«Цей фестиваль дуже нам потрібен як людям з інвалідністю, тому що він дозволяє нам розкривати свій потенціал і показує іншим людям, що ми також можемо багато чого робити – співати, танцювати, малювати. Номерів однакових нема!» - ділиться враженнями минуло річний учасник фестивалю Ростислав Громов.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість».
Партнери фестивалю: ТОВ «Cygnet Agrocompany», The Coca-Cola Company, Kiwi RENT, школа танців «Body Feet DANCESTUDIO»,
ООО «Промышленно-торговая компания Шабо», Житомирський маслозавод — компанія «Рудь», Кінно-спортивний клуб «Аvangard», ЕКО-ферма «Молоко від фермера», кондитерська фабрика «Mr.Sweet», Журнал “Cosmo Lady”, український бренд одягу «TAGO», український дизайнер Катя Сільченко, одяг для дівчаток «mi-mi-SO!», український дизайнер Наталія Бойко, фотограф Артем Попков, фотостудія «Light Studio».

Переглянути фото- та відеозвіт нашого попереднього заходу – конкурсу-фестивалю «Казкові мрії» можна на сторінці фестивалю у фейсбуці та на Ютуб-каналі "Міжнародного благодійного фонду "Справедливість":
1) https://www.facebook.com/events/427861827637092/
2) https://www.youtube.com/channel/UChVcGfkGDCqx8Zom5Dfz1hQ
 
Ми в соцмережах:
1) https://www.facebook.com/spravedlyvistuachild/
2) https://www.facebook.com/events/427861827637092/
3) https://www.instagram.com/spravedlyvistua/
4) https://www.youtube.com/channel/UChVcGfkGDCqx8Zom5Dfz1hQ

Контактна особа: Колосова Галина 093-602-61-36

Графік роботи:

7 червня

о 14:00