Конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби»

 

1 червня 2018 року в Українському домі урочисто відкрився VІ Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Марка миру та дружби», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Відгадайте дитячу загадку: «Що подорожує світом, залишаючись завжди в одному кутку?». Не здогадуєтесь? Це – поштова марка. А відповідь на цю загадку добре знають юні художники, учасники міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку «Марка миру та дружби». Цей маленький клаптик паперу може познайомити зі звичаями та традиціями різних народів та країн. Цю здатність марки і вирішили використати Навчально-естетичний комплекс «Художня школа», м. Херсон (директор Дитячої художньої школи Сліпіч Юлія Володимирівна, директор Дизайн-ліцею Сліпіч Павло Анатолійович) та Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра (Довженко Валентина Іванівна) за підтримки ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».
У своїх роботах учасники віком від 5 років зображують природу та архітектуру свого краю, портрети друзів, святкові та побутові сцени з життя свого народу, предмети етнографії та декоративного мистецтва, національні види спорту. Тема конкурсу цікава, як дітям України, так і інших країн світу.
Приємно зазначити, що кількість учасників конкурсу збільшується кожного року. Якщо у першому конкурсі взяли участь 800 юних художників, то на цьогорічний 6-й конкурс подано 2592 роботи з 11 країн світу, а саме Білорусі, Болгарії, Боснії та Герцеговини, Індонезії, Казахстану, Литви, Росії, Румунії, Сербії, Словенії та України.
Міжнародне журі визначило 3 володарів Гран-прі, 21 переможця, 3 переможця спеціальної номінації «Моя чарівна мама» та 243 лауреати.
Підтримуючи ідею проведення та популяризації цього мистецького дитячого заходу, ПАТ «Укрпошта» виступає його партнером, випускає художні конверти та поштові марки з роботами переможців конкурсусів.
Підсумкові виставки Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку «Марка миру та дружби» традиційно проводяться в ДП «Український дім», щоб якомога більше людей мали можливість побачити, чим живуть і як мислять маленькі художники з різних країн світу, зрозуміти, що для творчості і спілкування насправді не існує ніяких кордонів.

Графік роботи:

1 червня