Конгрес анестезіологів України

 

В царині української медицини 13-15 вересня 2018 року в Українському домі відбувся Конгрес анестезіологів України.

Подія, на перший погляд, вузькоспеціалізована, але сама тематика зачіпала усі напрямки медицини в Україні.
В центральній залі Українського дому працювала спеціалізована виставка сучасного медичного обладнання.
Потужні медичні фірми представили також весь спектр послуг, які вони здатні надавати в галузі.
Вщент переповненій слухачами концертній залі всесвітньо відомі в медицині спікери ознайомлювали із новітніми українськими розробками та досягненнями в анестезіології.

Сама тематика Конгресу охоплювала широке коло тем застосування анестезіології в медицині, а це: інтенсивна терапія критичних станів; анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія передопераційного періоду; лікування гострого та хронічного болю; антибактеріальна терапія та проблеми антибіотикорезистентності; інтенсивна терапія сепсису та септичного шоку; інфузійна терапія – сучасний стан питання; нутритивне забезпечення в клінічній практиці; сучасні проблеми інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та педіатрії.
Робота Конгресу була насичена майстер-класами досвічених спеціалістів.
Також відбулось засідання Правління ГО «Асоціація Анестезіологів України», на якому було прозвітовано про роботу керівних органів ААУ.
В ході Конгресу в останній день його роботи працювала секція для медичних сестер анестезистів та Конкурс наукових робіт молодих вчених.
Участь в роботі Конгресу також прийняла виконувач обов’язків Міністра охорони здоров’я – Уляна Супрун.
Конгрес анестезіологів України завершив свою роботу, залишивши за собою ще один щабель росту рівня надання послуг медицини в Україні.

Графік роботи:

13-15 вересня