Конференція «Зброя – твоє право. Захист – твій обов'язок»

 

26 січня 2017 року в Українському домі відбулася конференція з питань права на збройний захист «Зброя – твоє право. Захист – твій обов’язок».

Організатором конференції був Національний Корпус, а проводилася вона за участі Всеукраїнської асоціації власників зброї, громадських та волонтерських організацій, громадських активістів, правозахисників тощо.

Питання порядку денного, які розглядалися на на Конференції були наступні:

  1. 1. Нагальність законодавчого врегулювання обігу зброї в Україні. Висвітлення питань, пов’язаних із правом громадян України на збройний самозахист. Соціологічні опитування – маніпуляції чи реальне відображення ставлення громадян.
  2. 2. Справа зброя-реконструктора Дубровського та інших за ст. 263 ККУ, як демонстрація правової необхідності прийняття Закону України «Про цивільну зброю і боєприпаси» (№ 1135-1).
  3. 3. Очікувані наслідки ухвалення закону. Гарантування права на самозахист, захист власного майна, життя оточуючих, країни. Міжнародний досвід розширення прав громадян на збройний самозахист та захист своєї країни.
  4. 4. Закон України «Про цивільну зброю і боєприпаси» (№ 1135-1) як фундамент для побудови системи внутрішньої та зовнішньої безпеки та головний інструмент в боротьбі з нелегальним обігом зброї.
  5. 5. Дієві механізми примусу Верховної Ради України з прискорення прийняття відповідного законопроекту (ініціація звернень місцевих рад до керівництва Держави щодо прийняття відповідного закону за прикладом Запорізької обласної ради, Київської міської та обласної ради, Черкаської міської ради, Черкаської обласної ради, Луцької міської ради, Львівської міської ради та ради міста Вараш).

По завершенню конференції відбулось підписання резолюції – звернення до всіх обласних та міських рад з пропозицією звернутися до керівництва країни щодо прискорення розгляду та ухвалення закону “Про цивільну зброю і боєприпаси” (№ 1135-1).

По кожному питанню була проведена доповідь і обговорення теми, питання у форматі дискусії.

Графік роботи:

26 січня

о 18.00