КОНФЕРЕНЦІЯ «ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНА ДОПОМОГА У ЗАГАЛЬНІЙ ЛІКАРСЬКІЙ ПРАКТИЦІ»

 

Два дні поспіль, 4 та 5 грудня 2018 року в Українському домі відбувалась Конференція з міжнародною участю «ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНА ДОПОМОГА У ЗАГАЛЬНІЙ ЛІКАРСЬКІЙ ПРАКТИЦІ».

Організатори Конференції поставели собі за мету - сформувати відчуття спільності професійних інтересів у представників закладів різної форми власності та господарювання та розробити напрямки викладання та надання медичної допомоги з точки зору пацієнт-орієнтованої концепції. На заході розглядалися питання, які виникають під час реформування системи охорони здоров’я, зокрема питання освіти, клінічні проблеми і підходи до їх вирішення, питання ефективного менеджменту для керівників закладів ЦМСД, відбувались сесії молодих науковців та ін., а також проводилися майстер - класи, лекції, ворк-шопи під модерацією міжнародних партнерів.

У заході прийняли участь понад 700 осіб з різних регіонів України: сімейні лікарі, медичні сестри загальної практики-сімейної медицини, головні лікарі закладів ПМД, викладачі кафедр сімейної медицини, молоді науковці, іноземні партнери з Великобританії, Ізраїлю, Словенії, Швейцарії.

За оцінками профільних експертів, Конференція відбулась на високому професійному рівні і стала ще однією цеглиною в реформуванні української медицини загалом.

 

Графік роботи:

04-05 грудня