Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2017»

 

З 23 по 26 лютого 2017 року в Українському домі, уже кілька років поспіль, традиційно відбувається потужна книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2017». Виставку, як співорганізатор, в урочистій обстановці відкрив директор Українського дому – Юрій Іванович Стельмащук.

На виставці було широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

На виставці було презентовано нові видання відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури. Для відвідувачів працював «Літературний салон», де усі зацікавлені спілкувалися як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходили цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український дім».

Графік роботи:

23-26 лютого

з 10.00 до 19.00

вхід вільний