Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016»

 

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016», яка відбудеться 25-28 лютого в Українському домі на Європейській площі.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними видавництвами. На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури.

Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Не пропустіть яскраве свято книги!

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує:
ДП «Український дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

http://bookexpo.in.ua
(044) 455-75-14

Вхід вільний.

Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016»

Графік роботи:

25-28 лютого