КНИЖКОВА ВИСТАВКА до Дня Знань «Читай.UA»

 

31 серпня стартувала книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA», яка проходила в Українському домі чотири дні.

Відкриваючи виставку, директор Українського дому Юрій Стельмащук зазначив: «Згідно Указу Президента «Про доктрину інформаційної безпеки України» ми хочемо вийти на проведення великих книжкових виставок, і ми розуміємо, що сьогодні книжка не фінансується, адже на попередніх виставках був відсутній будь який бюджет. Для нас цей захід теж не є прибутковим, але ми розуміємо, що мова - це основа будь якої держави. Українська мова має стати консолідуючим фактором для всього нашого суспільство, мова це основа - як сім'я і духовність. Коли більшість українців це зрозуміють, тоді ми назавжди вирвемося з пут рабства. Сильна Україна народжується тільки тоді, коли народжуються нові поети, письменники, які пишуть нашу історію».

Під час урочистого відкриття виставки віце-прем'єр-міністр України Вячеслав Кириленко вручив дипломи лауреатам: Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2016 року та Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності за 2016 рік.

Програма виставки містила чимало цікавих заходів і зустрічей.

Для шанувальників і поціновувачів був представлений найширший вибір літератури на будь-який смак, яку можна було придбати за ціною виробника: наукова й публіцистична література; художні книги для дорослих і дітей; навчальна й довідкова література, періодичні й газетно-журнальні видання; мистецтвознавча й музична; подарункові й мистецькі альбоми.

Графік роботи:

31 серпня - 3 вересня

з 11.00 до 20.00.